Pramogos

Mūsų laisvalaikio centras kviečia atsipalaiduoti suomiškoje saunoje ir turkiškoje garinėje, paplaukioti baseine, kur pajusite atgaivą ne tik savo kūnui, bet ir sielai. Atgauti jėgas padės kardio treniruokliai bei masažas (masažams priimami tik išankstiniai užsakymai). Vasarą savo svečiams siūlome mūsų tvenkinyje sugauti karpį, kurį pagal kliento pageidavimą paruoš profesionalūs mūsų restorano šefai.

Nedideles grupes kviečiame pasinaudoti keturių kambarių nameliu, kuriame yra 14 vietų banketinė salė, baseinas, rusiška pirtis.

Pirties teikiamais malonumais ir teigiamu poveikiu žmonės naudojasi jau nuo labai senų laikų. Pirtis visuomet buvo ir yra viena iš priemonių gerai sveikatai palaikyti bei ligoms gydyti.

Pirties kaina - 58€/val.

Turkiška garinė pirtis

Garinėje pirtyje visai kitokios nei saunoje: temperatūra tarp 43-46 °C, o drėgmė – 100 procentų. Pirtyje telpa 10 žmoni?. Garinė pirtis – puikus atsipalaidavimo metodas. Sergantiems bronchine astma ar kitomis kvėpavimo takų ligomis, prastai miegantiems ar turintiems lėtą medžiagų apykaitos sistemą garinė pirtis ypač rekomenduotina. Gulint garinėje pirtyje, karštis nevargina, o drėgmė maloniai glamoėja kūną. Tad garinė pirtis puikiai tinka ir tiems, kuriems sunku ištverti karštoje saunoje.
Garinė pirtis taip pat ir puiki odos gražinimo priemonė. Drėgmė stimuliuoja kraujo tėkmę, tokiu būdu intensyviai valydama odą, nuimdama negyvas odos ląsteles ir nešvarumus. Oda tampa minkšta, švari ir švelni kaip šilkas. Daugeliui žmoni? būtent turkiška pirtis puikiai tinka sveikatos sustiprinimui. Kiekvienas apsilankymas tokioje pirtyje suteikia kūno lengvumo ir sielos apvalymo pojūtį. Tokia garinė pirtis ne tik sveika, bet ir skatina atsipalaiduoti, sukelia energijos antplūdį.

Suomiška sauna

Suomiška sauna – puikus atradimas aukštos temperatūros mėgėjams. Ne veltui jos vadinamos sauso karščio pirtimis. Oras mūsų saunoje gali pasiekti 80-100ºC. Saunoje telpa 10 asmenų. Įrodyta, kad tinkamas kaitinimasis suomiškoje pirtyje pagerina kraujotaką, aktyvina medžiagų apykaitą, atpalaiduoja visas raumenų grupes, normalizuoja spaudimą, efektyviai padeda atsikratyti nuovargio ir streso, teigiamai veikia kvėpavimo organus.

Baseinas

Baseino dydis 5x5 m, o baseino gylis nuo 1,5 iki 2 m. Po sunkios darbo dienos pasiplaukiojimas baseine padės atsipalaiduoti, atsikratyti streso, ?gyti atsparumą ligoms. Vandens ir pirties procedūros grūdina organizmą, gerina medžiagų apykaitą. Paplaukiojus baseine, tapsite darbingesni, energingesni, nors trumpam pamiršite kasdienius rūpesčius…

Rezervuokite stalą

atvykdami pakeliui pas mus:

+370 611 41435

Darbo laikas

I-VII 11:00 - 22:00

Suraskite mus

Logos Facebook icon