Planuokite savo laisvalaikį

Paslaugos

007.jpg

Restoranas

Restoranas ,,Bačkonys” kviečia Jus pasilepinti skaniais patiekalais, pagamintais naudojant tik natūralius, ekologiškai išaugintus, dažniausiai vietinių ūkių gamybos maisto produktus, kurie suteikia patiekalams natūraliai tikrą ir nepamirštamą skonį bei garantuoja sveiką mitybą. Ir visa tai už „nemiestietišką kainą“.

Skaityti daugiau...

Viešbutis

Mūsų svečiai, vakarėlių, renginių, konferencijų, seminarų dalyviai galės išsirinkti kambarius pagal kiekvieno poreikius su vaizdu į parką ar ežerą. Viešbučio kambariai skirtingo dydžio ir klasės. Viešbutyje turime du liukso kambarius.

Jūsų patogumui siūlome vienviečius, dviviečius, triviečius ir keturviečius viešbučio kambarius. Viešbutis kartu su Konferencijų centru pastatytas 2006-aisias metais. Vienu metu galime apnakvindinti iki 60 žmonių.

Tyla ir malonūs akiai vaizdai sukuria jaukią ir šiltą namų aplinką.

Viešbučio kaina nuo 20 €

Skaityti daugiau...

002.jpg
konferencijus_sale_2_1.jpg

Konferencijų centras

Europos standartus atitinkantis konferencijų centras kviečia organizuoti konferencijas, seminarus, mokymus. Patyrę konferencijų koordinatoriai padės ir konsultuos renginio organizavimo klausimais. Konferencijų salė (iki 270 vietų).

Mūsų konferencijų centras suteiks visą reikiamą įrangą Jūsų renginiui (Multimedija, nešiojamas kompiuteris, plazminis televizorius, grafo projektorius, rašymo lenta, bevielis internetas, fiksuotas telefono ryšys. Fakso paslaugos, bevieliai ir stacionarūs mikrofonai.

Skaityti daugiau...

Pramogos

Mūsų laisvalaikio centras kviečia atsipalaiduoti suomiškoje saunoje ir turkiškoje garinėje, paplaukioti baseine, kur pajusite atgaivą ne tik savo kūnui, bet ir sielai. Atgauti jėgas padės kardio treniruokliai bei masažas (masažams priimami tik išankstiniai užsakymai). Vasarą savo svečiams siūlome mūsų tvenkinyje sugauti karpį, kurį pagal kliento pageidavimą paruoš profesionalūs mūsų restorano šefai.

Nedideles grupes kviečiame pasinaudoti keturių kambarių nameliu, kuriame yra 14 vietų banketinė salė, baseinas, rusiška pirtis.

Pirties teikiamais malonumais ir teigiamu poveikiu žmonės naudojasi jau nuo labai senų laikų. Pirtis visuomet buvo ir yra viena iš priemonių gerai sveikatai palaikyti bei ligoms gydyti.

Skaityti daugiau...

baseinas_02.jpg

Rezervuokite stalą

atvykdami pakeliui pas mus:

+370 611 41435

Darbo laikas

I-VII 11:00 - 22:00

Suraskite mus

Logos Facebook icon